Born Adolf (České Velenice 1930 - 2016 Praha)
Zuzana a skupina chlípných starců, signováno vpravo dole tužkou ABorn, vlevo dole číslováno 17/85, barevná litografie/papír, 54,5 x 43,5 cm (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |